Değer kazanan tek isim Kaluzinski

Değer kazanan tek isim Kaluzinski

Transfer piyasasını elinde tutan Alman internet sitesi Transfermarkt, yeni sezon güncellemesini yaptı. Buna göre Antalyaspor’da tam 22 futbolcu değer kaybederken, değerini yükselten tek isim sakatlığını atlatan Jakub Kaluzinski oldu. Kırmızı-Beyazlı formayla sadece 2 maça çıkan ve sonrasında sakatlanan Polonyalı futbolcu, 500 bin Euro olan değerini 650 bin Euro’ya taşıdı.

BYTYQI’DEN BÜYÜK DÜŞÜŞ

22 futbolcusu değer kaybeden Antalyaspor’da en büyük düşüşü ise Olimpiakos’tan transfer edilen Zymer Bytyqi yaşadı. Antalyaspor’a transfer olduğu dönemde 3.5 milyon Euro değer biçilen Kosovalı futbolcu, 1.5 milyon Euro değer kaybederek, 2 milyon Euro’ya geriledi.

EN DEĞERLİ BUKSA

Kırmızı-Beyazlıların en değerli futbolcusu ise Lens’ten transfer edilen golcü futbolcu Adam Buksa oldu. Bu sezon Antalyaspor formasıyla 2 gole imza atan Polonyalı futbolcunun ederinde değişim yaşanmazken, 5 milyon Euro değer biçildi. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.