Doğukan Nelik, Nazilli Belediyespor’a imza atmadı

Doğukan Nelik, Nazilli Belediyespor’a imza atmadı

Antalyaspor’un Nazilli Belediyespor ile kiralık transferi için anlaşma sağladığı Doğukan Nelik’te pürüz çıktığı iddia edildi. Menajer Cahit Sevim aracılığıyla temasa geçtiği Antalyaspor’dan Doğukan Nelik’i Nazilli’ye getiren siyah beyazlı kulüp 21 yaşındaki oyuncuya imza attıramadı.

Doğukan Nelik ile söz kesen Siyah İnciler, son pazarlıkta genç savunmacının imza parasında henüz anlaşma sağlayamadı.

Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Doğukan’ın Nazilli Belediyespor’dan 450 bin TL imza parası istediği yönetimin de 200 bin TL teklif ettiği öğrenildi.

Teknik direktör Taner Öcal’ın çok istediği Doğukan transferinde camianın içini rahatlatan açıklama Kulüp Başkanı Ünal Önal’dan geldi.

Transfere ilişkin bilgiler veren Önal, “Doğukan transfer görüşmesi için değil, Akhisar’a geçerken kulübümüzü görmeye geldi. Olay yanlış lanse dildi. Geldiğinde şatları da konuştuk. İlk ödememizi taksitli yapmak istedik. O da tekte istedi. Şuanda bir yumuşama var. Biz o gün imza attırsaydık bile bizden Almanya kampına katıldığı için 1 hafta izin istemişti. O güne kadar şartlar oluşursa 2’nci kampımıza katılmasını planlıyoruz” dedi.

(Manşet Aydın)