Emrah Çelik: Fernando ile anlaşmamıza gerek yok çünkü…

Emrah Çelik: Fernando ile anlaşmamıza gerek yok çünkü…

Antalyaspor mutlu sona yakın. Kırmızı beyazlı yönetimin, bir süredir takımda kalması için uğraş verdiği Fernando Martins ve Haji Wright’ın imza atmaya ikna olduğu öğrenildi.

Önemli yol aldılar

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor atağa kalktı. Daha önce Alperen Uysal ve Soner Aydoğdu ile anlaşmaya varan kırmızı beyazlı takım, son olarak bugün Ömer Toprak’ı renklerine bağladı. İç transferde de kaleci Ruud Boffin ile bir yıllık anlaşma sağlayan Antalyaspor’un Fernando ve Haji Wright konusunda önemli yol aldığı öğrenildi. Antalyaspor Asbaşkanı Emrah Çelik’in Ömer Toprak’ın imza töreninde yaptığı açıklama, iki oyuncunun Antalyaspor’da kalacağı şeklinde yorumlandı.

Çelik’ten ince mesaj mı?

Çelik, “Fernando ile anlaşmamıza gerek yok. O zaten bizim sözleşmeli futbolcumuz. Kampa gelecek. Evet, çıkış maddesi vardır sözleşmede. O maddeye uygun hareket edilirse gidebilir. Ancak sözleşmeli oyuncumuz ve kampa katılacak” şeklinde konuştu. Haji Wright ile ilgili de açıklamalarda bulunan Emrah Çelik, “Haji’nin bizim lehimize bir duruşu var” dedi. Öte yandan Antalyaspor’un devam etmek istediği Naldo’nun kırmızı beyazlı takımla bağlarını kopardığı iddia edildi. (Akdeniz Manşet)