Fikret Orman’dan yaşanabilecek olaylar hakkında açıklama

Fikret Orman’dan yaşanabilecek olaylar hakkında açıklama

Beşiktaş başkanı Fikret Orman basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Antalyaspor maçının seyircisiz oynanacağı konusunda da açıklama yapan Orman şunları söyledi;

“Herkes maçını evinde seyretsin”

“Beşiktaş ile ilgili oyananan oyunların da farkındayız. Bunlar basit oyunlar. Bizim oynadığımız tek oyun var. Güzel bir futbol seyrettirmek istiyoruz. Beşiktaş, taş. Taştan rüzgar anca toz olur. Yan yana olan insanlar kanki oluyor. Futbola her anlamda birlik sağlıyoruz. Ben 5 buçuk senedir başkanım ve ceza yemedim. Hayırlı olsun diyorum. Oyuna gelmeyeceğiz. Beşiktaş üzerinde oynanan oyunlara gelmeyeceğiz. Bizim genetiğimiz efendiliktir. Bizim stadımızda olsa, bu olaylar olmazdı. Bütün Beşiktaşlıları duyarlı ve sakin olmaya davet ediyoruz. Herkes maçını evinde seyretsin Uyanık olmamız lazım. Olabilecek toplumsal olayları Beşiktaş’a yıkabilirler.”

“Hiçbir oyuna gelmeyeceğiz”

“Haksızlığa uğradık ama tarihimizde ilk defa değil. Talisca’nın cezası ile uğradık. Beşiktaş’ı sokulması gereken bir hat var ve ona girmeyeceğiz. Beşiktaş’ın üzerinden oynanan oyunlara müsade etmeyeceğiz. Efendiliğimizle ve güzel oyunlarla biz yine dünyayı ayağa kaldıracağız. Bütün sporseverlerin sevgisini kazanacağız. Bizim kavgayla işimiz yok. Herkes lige şampiyon olmak için çıkıyor. Bunu saha karar versin. Tahkim hukuksal bir karar vermiyor. Siz gözlemci raporuna göre karar vereceksiniz. Muhteşem kadromuzla bu sene işimize bakacağız. Beşiktaş sahada oynar. Hiçbir oyuna gelmeyeceğiz. Bizim oynadığımız tek oyun var. Oyunlar bizim işimiz değildir. Tahkim Kurulu, hukuksal karar vermiyor. Sosyal medyaya göre karar çıkıyor.”

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.