Flaş gelişme, Beşiktaş devrede

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’la anlaştıkları gerekçesiyle Antalyaspor kampından ayrılarak Trabzon’a gitmek için hazırlıklara başlayan genç oyuncular Musa Nizam ve Emrah Başsan transferinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. ‘Anlaşıldı’ haberlerinin gelmesine rağmen Trabzonspor cephesinden bu transferler konusunda ses çıkmazken Beşiktaş her iki oyuncu için devreye girdi.

Beşiktaş transfer komitesinin Teknik Direktör Biliç’in raporu doğrultusunda çalışmalarını yurt içinde sürdürüyor. Siyah beyazlıların Antalyasporlu Musa Nizam ile Emrah Başsan’a talip olduğu iddia edildi.

Musa Nizam ve Emrah Başsan’ın transfseri için Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer yeni sezonda Süper Lige çıkmak için savaş vereceklerini belirtirken yine de açık bir kapı bıraktı; “İki oyuncu ile ilgili olarak tek kararı yönetimin verecek.”
TRABZONSPOR’LA ANLAŞTILAR MI?
Öte yandan geçtiğimiz gün Trabzonspor ile anlaştıkları haberleri gündeme düşen ve bu transfer gerekçesiyle Antalyaspor kampından ayrılan Musa Nizam ve Emrah Başsan konusunda başka gelişmeler de yaşanıyor. Trabzon yerel medyasında bu iki oyuncunun transferine yeni teknik direktör Vahid Halilhodzic’in karşı çıktığı iddia ediliyor. Haberlere göre bordo mavili yöneticiler bu iki oyuncu için Halilhodzic’i iknaya çalışırken Boşnak teknik adam kendisine sorulmadan yapılan transferlere karşı çıkıyor.

(Hürriyet)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.