Gökdeniz Bayrakdar: Beşiktaş ile anlaşmıştım, Antalyaspor’u tercih ettim

Gökdeniz Bayrakdar: Beşiktaş ile anlaşmıştım, Antalyaspor’u tercih ettim

Bodrumspor’da forma giyen Gökdeniz Bayrakdar Hürriyet’e açıklamalarda bulundu. Kocaelispor altyapısında oynadığı dönemde Fenerbahçe’nin kendisini istediğini söyleyen Bayrakdar, Yeşil-Siyahlılar’da yıldızını parlatmasıyla Beşiktaş ve Antalyaspor’dan teklif aldığını, bu noktada Antalya’yı tercih ettiğini duyurdu.

Kocaelispor’da 3 sezonda 85 maça çıkıp 21 gol 8 asistlik performans sergileyen Gökdeniz Bayrakdar, “O dönem Beşiktaş ve Antalyaspor transfer teklifinde bulundu. Beşiktaş’la anlaşmıştım. Kulübüm de bonservis konusunda Beşiktaş’la anlaşmıştı. Daha sonra Antalyaspor’un teklifi olunca oraya gitmek için karar aldık. Ben oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyordum. Sonuçta Beşiktaş da çok büyük bir camiaydı. Bazı şeyleri adım adım yapmak gerekiyor. Ben de Antalyaspor’u bir basamak olarak düşündüm. Tabii ki de Antalyaspor da büyük bir camia. Orada da oynamak benim için çok mutluluk vericiydi. Antalyaspor’daki ilk senemde şans bulmuştum. Benim için çok iyi geçti ve hatta milli takıma kadar gidecektim. Olmadı, sonra sakatlık yaşayınca diğer senelerde biraz düşüş yaşadım” ifadelerini kullandı.

“Nuri Şahin çok farklı bir seviyedeydi”

Borussia Dortmund teknik heyetindeki Nuri Şahin’in Antalyaspor’da hocalık yaptığı Gökdeniz, “Nuri Şahin, takıma ilk ‘ağabey’ olarak geldi. Kendisi benim ağabeyimdi ve takım otobüsünde bile beraber otururduk. Çok samimiydik, birlikte çok güzel zamanlarımız geçti. Nuri Şahin, teknik direktör olduktan sonra sanki bu göreve hazırmış gibi çok güzel bir adaptasyon sağladı. Her şeyi çok iyiydi, idmanlarının kalitesi de çok güzeldi. Toplantılarımız bile çok kaliteliydi. Nuri Şahin, çok farklı bir seviyedeydi. Nuri Şahin, başka büyük bir takıma gideceğini belli ediyordu. O sene takımımız da iyiydi ve kadroda çok tecrübeli oyuncularımız vardı. Karşılıklı güzel bir iletişim sayesinde hem o hem de biz yükseldik. Borussia Dortmund gibi Almanya’nın en büyük takımlarından birine gitti. İnşallah orada da başarılı olup, en kısa zamanda başantrenör olur. Başarılarının devamını diliyorum. Nuri Şahin’de, ileride büyük hoca olacak bir kapasite var” şeklinde konuştu.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.