Gözler Aziz Çetin’de!

Gözler Aziz Çetin’de!

Antalyaspor’un başlattığı bayrak kampanyasına devam ederken, siyaset dünyasından ikinci tepki geldi. İlk tepki İbradı’nın CHP’li Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’dan gelirken, Başkan Küçükkuru, Facebook hesabından bir paylaşıma, “Benim derdim memleket. Ne olacak Antalya? 3 ay sonrasını düşünemiyorum. Antalya çöktü. Antalyaspor karın doyurmuyor. Bayrak asalım bakalım her yere 5’er bin TL verip. Ya ya Antalya çok yaaşşa! Yazık insanlar çöpte ekmek arıyor. Takım bizim kupa bizim. Alın size verdik kupayı. Aç insanlar aç. Kupa istemiyor iş istiyor aş istiyor insanlar. Parti başkanı kim olmuş kupa kimin olmuş umrunda mı insanların” sözlerine yer vermişti.

Bu yorumun ardından Kırmızı-Beyazlı camia sert tepki verirken, Antalyaspor Kulübü de resmi internet sitesinden Basın Sözcüsü Aziz Çetin imzasıyla tepki açıklaması yapmıştı.

İKİNCİ TEPKI MHP’Lİ ESKİ VEKİLDEN

Bu yaşanan olayların ardından bayrak kampanyasına ikinci tepki ise MHP’nin eski milletvekili Nesrin Ünal’dan geldi. Twitter hesabından çok sert ifadeler kullanan Nesrin Ünal, “Antalyaspor’un düştüğü duruma bak. AVM’ler önünde dilenci gibi bağış topluyor. Yönetim boy boy resim veriyor, kuvvetli yönetim diye hava atmasını biliyorlar. Biz paramız yok diye böyle şeylere talip olmuyoruz. Yönetime talipsen borçlarıda ödemelisin. Yoksa Antalya’da vasıflı insan dolu. Antalyaspor’u yönetiyoruz diye övünenlerin ellerini ceplerine atmaları gerekirdi. Antalyaspor camiası ile yönetenler aynı şey mi? Şimdi partileri yönetenleri beğenmediğinizi yazarsanız o parti mensuplarını mı kastediyor olursunuz” sözlerini kullandı.

TWEETİ SİLDİ YÖNETIME YÜKLENDİ

Gelen tepkiler üzerine Nesrin Ünal, attığı ilk tweeti silerken, yönetim kuruluna yönelik eleştirilerine devam etti. Dilenci yakıştırmasını kulübe yönelik yapmaması gerektiğini ifade eden Ünal, “Aslında cümlede özneyi yanlış kullanmışım. Antalyaspor yöneticileri demeliydim” dedi. Ortaya koyulan bu sert sözlere Basın Sözcüsü Aziz Çetin’in resmi internet sitesinden açıklama yapıp yapmayacağı ise merakla bekleniyor.