Gültekin Gencer, polemik yaşamak için mücadele ediyor

Antalyaspor’a görev geldiği günden beri sürekli kurumlar ve kişilerle polemik yaşayan Başkan Gültekin Gencer, kırmızı-beyazlı takım küme düşmesine rağmen bu huyundan vazgeçmiyor.

Sportif ve mali anlamda tarihin en kötü dönemlerinden birini Antalyaspor A.Ş’ye yaşatan Gencer, Antalyaspor Vakfı’nı açıklamaları ile tahrik etmek istiyor.

Hatırlanacağı gibi Antalyaspor Vakfı Yönetim Kurulu, geçtiğimiz hafta, kırmızı-beyazlı takımının küme düşme sürecinde yaşananları ve gelecek sezon ile ilgili uyarılarını yazılı olarak yapmıştı.

Başkan Gencer, bu açıklama ile ilgili olarak önce Antalyaspor Vakfı Yönetim Kurulu yapmadı diyerek küçümsemek istemişti. Ancak, Gencer bu iddiasından geri döndü ve bu sefer Antalyaspor Vakfı Yönetim Kurulu toplanmadan bu açıklama yapıldı demeye başladı.

Antalyaspor Vakfı Başkanı Ali Yılmaz’a yazılı ve görsel medyada her gün farklı yayın organlarında çeşitli suçlamalarda bulunarak tahrik etmeye çalışan Gencer, polemik yaratarak sportif ve mali başarısızlığını örtmek için gündemi değiştirmek istediği görülüyor.

Antalyaspor A.Ş Başkanı Gültekin Gencer’i muhatap almayarak yalan ve yanlış suçlamalarını ve tahriklerini karşısında sessizliğini koruyan Antalyaspor Vakfı Yönetim Kurulu’nun özellikle kırmızı-beyazlı kulüpte mali anlamda zor bir dönem yaşanmasına rağmen yönetime yeni giren isimlerin motivasyonunu bozmamak ve Antalyaspor kulübünün menfaatleri doğrultusunda sükunetini koruduğu öğrenildi.

Antalyaspor Vakfı’ndan yazılı açıklama

 

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.