Gültekin Gencer : “Yusuf Şimşek farkı”

PTT 1. Lig’de zirve mücadelesi veren Antalyaspor, Bucaspor deplasmanında 3 puanı 3 golle kazanmanın mutluluğunu yaşıyor. Başkan Gültekin Gencer, Bucaspor maçını kazandıkları için mutlu olduğunu dile getirdi.

Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in göreve başlamasının ardından takımda yaşanan değişimin Bucaspor maçında net olarak görüldüğünü dile getiren Gencer, “Futbolcular arasında takımdaşlık ruhu en iyi şekilde kendini göstermeye başladı. Bundan sonra daha da artacaktır. Bu takım Süper Lig’e kesinlikle çıkacak” diye konuştu.

Takımdaşlık ruhunu gördük

Antalyaspor’un ligde oynayacağı 9 maç bulunduğunu hatırlatan Gencer, “Antalyaspor başkanı olarak, şehrin, şehre gönül verenlerin bu takımla el ele Süper Lig’e çıkacağına inanıyorum” dedi.

Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in göreve getirilmesine yönelik eleştirileri hatırlatan Gencer, “Samsunspor maçında yenilmemize rağmen, Yusuf Şimşek’in gelmesinin ardından futbolcularda takım olma kimliği oturmaya başladı. Bir sezonda 3 hoca değişikliği yapılması eleştirilse de gereken değişiklikler yapıldı. Bucaspor maçında takımdaki değişim, takımdaşlık ruhunu en iyi şekilde gördük. Bu artarak, devam edecektir” dedi.