Gültekin Gencer’den ilginç kutlama

Gültekin Gencer’den ilginç kutlama

Antalyaspor’da Hasan Akıncıoğlu’nun ardından başkanlık koltuğuna oturan Gültekin Gencer, ilginç bir kutlamaya imza attı.
Akıncıoğlu’ndan borçsuz devraldığı kulübü, ilk yılında küme düşüren Gültekin Gencer ve bazı yönetim kurulu üyeleri, kulübü küme düşürmenin 6. yılında TFF 1. Lig’deki şampiyonluğun 5. yılını kutladılar.

Küme düşülmesinin ardından büyük borç yükünün altına giren ve halen darboğazdan kurtulamayan Antalyaspor’da o dönem başkanlık yapan Başkan Gültekin Gencer’in yanı sıra Mehmet Yüksel, Hasan Ali Ceylan, Cumhur Arıcı, Okan Alanyalı, Mustafa Şahingöz, İrfan Erdoğan, Hakan Ketenci, Hakan Saatçioğlu, Rıza Perçin, Burak Akpınar, Özgür Karagöz ve Sezgin Özer kutlamada yer aldı.

Lamine Diarra da yer aldı

Kutlamada Menajer Metin Korkmaz’ın da yakın arkadaşı olan Yusuf Şimşek ile birlikte Lamine Diarra’nın da yer alması dikkat çekti.

Gencer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“2014-2015 sezonu Antalyasporumuzu Süper Lig’e Taşıyan Teknik Direktörümüz Yusuf Şimşek, takım kaptanımız Lamine Diarra, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Yüksel, Hasan Ali Ceylan, Cumhur Arıcı, Okan Alanyalı, Mustafa Şahingöz, İrfan Erdoğan, Hakan Ketenci, Hakan Saatçioğlu, Rıza Perçin, Burak Akpınar, Özgür Karagöz, Sezgin Özer bir arya gelip Süper Lig’e çıkmamızın 5. yılını, Hasan Ali Ceylan ve şahsımın doğum gününü kutladık.”