Haji Wright’a şok protesto

Haji Wright’a şok protesto

Antalyaspor’un bu sezonki en önemli oyuncularından birisi olan Haji Wright, 0-0 sona eren Başakşehir maçında taraftarının protestosuyla karşı karşıya kaldı. Gol hasretini 5 maça çıkan ABD’li futbolcu, 81’inci dakikada yerini Hatayspor’dan kiralanan Bertuğ Yıldırım’a bırakırken, taraftarı tarafından ıslıklandı. Golcü futbolcunun yerine oyuna giren Bertuğ Yıldırım ise büyük tezahürat desteği alarak oyuna başladı.

Ankaragücü maçına çıkmadı

5 maçtır gol sevinci yaşayamayan Haji Wright, hafta içi oynanan Ankaragücü mücadelesinde de forma giymedi. Çocuğu olacağı için maça çıkmadığı açıklanan 25 yaşındaki golcü için Antalyaspor Kulübü’nün de tebrik mesajı yayımlamamış olması dikkat çekti.

Glasgow Rangers reddedildi

Devre arasında Galatasaray ve Fenerbahçe’nin de içinde bulunduğu pek çok kulüpten transfer teklifi alan Haji Wright için en son İskoç ekibi Glasgow Rangers, resmi teklif sundu. 7 milyon Euro öneren İskoç ekibin teklifini reddeden Antalyaspor, 10 milyon Euro’nun üzerinde bir beklenti içinde.

Serbest kalması son anda önlendi

Haji Wright için büyük bir gelir bekleyen Antalyaspor, golcü futbolcunun serbest kalmasını da bu sezon içerisinde son anda önlemişti. Maaşını zamanında alamayan ve fesih hakkını kullanmaya hazırlanan Haji Wright’ın ödemesini son gün yapan Akdeniz ekibi, olası bir tek taraflı feshin önüne geçmiş oldu.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.