”İlk onda iyi bir yerde bitireceğiz”

”İlk onda iyi bir yerde bitireceğiz”

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un Asbaşkanı Şefik Öz, yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu. Akdeniz ekibinin hedeflerini anlatan Öz, transfer çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Şefik Öz’ün açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde;

Yeni sezon mesajı

Yeni sezonda bütün takımlara centilmence, sakatlık yaşanmadan başarılar diliyorum. Tek dileğim bu… İnşallah her şey iyi olur ve centilmence bir lig geçer. Böyle de olacağını umuyorum. Biz de kendi adımıza başarılı oluruz. Bunu hedefliyoruz.

Antalyaspor’un kamp çalışmaları nasıl gidiyor?

Antalyaspor şu anda Erzurum’da. Ayın 13’ünde kamp programımız bitiyor. 14 ve 15’inde takım 2 gün izinli. 16 ve 26’sı arasında da Hollanda’da olacağız. Sonra dönüp tekrar burada kampa katılacaklar. Bildiğiniz gibi sezon ayın 10’unda açılıyor, bizim de 12’sinde Kayserispor maçımız var. Hayırlısıyla sezonu açacağız.

Bülent Korkmaz tercihleri hakkında

Bülent Korkmaz hocamız tüm spor hayatı boyunca hırslı ve azimli oldu. Başarıyla dolu bir geçmişi var. Antrenörlük hayatı da bu şekilde. Şartlar bu şekilde oluştu. Karşılıklı oturduk, anlaştık. Bize takımla ilgili olumlu bir rapor verdi. Çalışmıştı, bize takımla ilgili öngörülerini de anlattı. Bizim de aşağı-yukarı tüm programımıza uyuyordu. Çalışma imkanı sağlandı. İyiyiz, futbolcular da, bizler de memnunuz. Bülent Hoca’dan da rapor alıyorum, her sabah konuşuyoruz. O da hayatından memnun. İnşallah uzun süreli bir çalışma olur.

Antalyaspor’un yeni sezondaki hedefi nedir?

Yeni sezonda ligi ilk on içerisinde bitirmek istiyoruz. Tüm bunlar bütçe ile orantılı şeyler. İnşallah ilk onda iyi bir yerde bitireceğiz. Hedefimiz Antalyaspor’un her daim sıkıntısız bir noktada olmasıdır.

Antalyaspor taraftarlarına mesajı

Taraftarlarımızın geçen seneki desteğini bu sene de bekliyoruz. Geçen sene kombine satışlarında 5. sıradaydık. Bu sene de iyi bir talep bekliyoruz, fiyatları uygun bir hale getirdik. Yoğun bir talep var. Geçen sene çok centilmence bir sezon yaşadık ve çok az ceza aldık. Antalyaspor taraftarını da bu anlamda kutluyorum. Bu sene de centilmence bir lig yaşansın ve desteklerini bizden esirgemesinler.

(Ajansspor)