İsrail’de Jehezkel kapışması

İsrail’de Jehezkel kapışması

Bonservisi Antalyaspor’da olan ve Ocak ayından bu yana futbol oynamayan Sagiv Jehezkel, İsrail’de gündemden düşmüyor. Türkiye’de yaşadıkları sebebiyle Antalyaspor’u FIFA’ya şikayet eden ve bonservisini eline almayı talep eden İsrailli futbolcu için ülkesinin iki büyük kulübü Maccabi Tel Aviv ve Maccabi Haifa arasında sıkı bir transfer rekabeti başladı.

Her iki takımın da FIFA’dan gelecek serbest kalma haberini beklediği ve Jehezkel’i renklerine bağlamak istediği İsrail medyasında sık sık dile getirilirken, başarılı futbolcunun yurt dışında futbol hayatına devam etmek istediğine vurgu yapılıyor. Eşinin İsrail dışında yaşamak istememesinin transfer için bir avantaj olduğuna vurgu yapılırken, İsrail medyasından Maco’nun, Jehezkel ile ilgili olarak “Antalyaspor tarafından serbest bırakılır bırakılmaz büyük kulüpler arasında kavga çıkacak” ifadelerine yer vermesi dikkat çekti. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.