İşte olası Başkan !

İşte olası Başkan !

Antalyaspor A.Ş’de Ali Şafak Öztürk’ün yarın yapılacak olan kongrede aday olmayacak olmasının ortaya çıkmasından sonra camiada sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor.

Kırmızı-beyazlı kulüp için Titanic Otel’in sahibi Mehmet Aygün’e teklif götürüldüğü ancak Aygün’ün , turizim sezonunun kötüye gitmesi ve Antalyaspor A.Ş hisselerinin %56 sahibi olan Kulüp Derneği’nde Nafız Tanır’ın yer almasından dolayı teklifi kabul etmediği öğrenildi.

Diğer yandan her ortamda kulübün gerçek sahibi biziz diyen Nafız Tanır’ın, Antalyaspor A.Ş’ye zorunlu başkan olması bekleniyor. A.Ş’nin, Dernek yönetimine kalması kesin gözüyle bakılıyor. Tanır, Dernek yönetimi içerisinden başka bir ismin Antalyaspor A.Ş başkanı olması için görüş bildirdiği ve buna en yakın ismin Ziya Erbaş olduğu iddia edildi. Tanır veya Ziya Erbaş, Antalyaspor A.Ş’nin yeni başkanı olması kesin gözüyle bakılıyor.

Ali Şafak Öztürk neden bırakıyor
Başkan Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor A.Ş hisselerinin %56’sına sahip olan Kulüp Derneği başkanı Nafız Tanır’dan rahatsız olması ve ardından kendilerine söz verilen gelir getirici projelerin hayata geçirilmemesinden dolayı kongre kararı almıştı. Öztürk ailesi ayrıca kendilerine 40 milyon TL borç var denmesine rağmen kırmızı-beyazlı kulüpte 185 milyon TL borç çıkması konusunda rahatsızlıkları ilk günden itibaren dile getiriyordu.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.