Jehezkel ortada kaldı

Jehezkel ortada kaldı

Antalyaspor’da attığı golün ardından yaptığı sevinç sebebiyle Türkiye’den olaylı bir şekilde ayrılan Sagiv Jehezkel’in İsrail ekibi Maccabi Tel Aviv’e transferi, FIFA’dan beklenen yanıtın gelmemesi nedeniyle iptal oldu. Antalyaspor’un Hapoel Beer Sheva’ya bonservis, Sagiv Jehezkel’e de maaş borcunu üstlenerek transferi bitirmek isteyen Maccabi Tel Aviv, FIFA’nın İsrailli futbolcu için “1 sezonda 3 kulüpte oynayabilir” iznini zamanında vermediği için transferi bitirmedi.

TRANSFER SEZONU KAPANDI

Bu sezon hem Hapoel Beer Sheva hem de Antalyaspor formaları giydiği için 3’üncü bir kulüpte oynaması için henüz izin çıkmayan Sagiv Jehezkel’in transferini riski bulan Maccabi Tel Aviv, görüşmeleri durdurdu. İsrail’de devre arası transfer sezonu kapanırken, başarılı futbolcunun Hapoel Beer Sheva’ya da dönüşü artık mümkün değil. 28 yaşındaki futbolcunun Antalyaspor’a dönmemesi halinde sezonun ikinci yarısını ya boşta geçirecek ya da farklı bir kıtada mücadele edecek. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.