Junior Fernandes İmzayı Attı

Junior Fernandes İmzayı Attı

Alanyaspor, geçtiğimiz yıl takımda kiralık olarak forma giyen Şilili futbolcu Junior Fernandes ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, transfer için uzun süredir çalışarak çok çaba sarf ettiklerini söyledi. Fernandes’in de Alanya’ya gelebilmek için yoğun çaba gösterdiğini belirten Çavuşoğlu, “Kendisi geçen sezon takımımıza çok katkı sağladı. Bizim için çok zorlu bir süreç oldu. En zorlandığımız transfer olduğunu söyleyebilirim. Junior, birçok talibi olmasına rağmen Alanyaspor’a gelmek istedi. Bizim de çok istediğimiz bir futbolcuydu, iki tarafın da ısrarcı olması sonucu transfer gerçekleşti. Kendisine ve menajerlerine çok teşekkür ediyorum. Camiamıza Hayırlı uğurlu olsun. İnanıyorum ki geçen sezon kaldığı yerden devam edecek ve inşallah iyi bir sezon geçirecektir” diye konuştu. Hasan Çavuşoğlu ayrıca Fernandes’in bonservisi alınması konusunda Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür etti.

Kendisini 3 yıllığına Alanyaspor’lu yapan imzayı atan Junior Fernandes ise sözlerine transferde emeği geçen herkese teşekkür ederek başladı. Fernandes konuşmasında, “Öncelikle sizlerin de huzurunda Sayın Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu ve kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum. Çok büyük efor sarf ettiler. Burada bana olan sevgi ve saygıyı biliyorum ve umarım bu sene de geçtiğimiz sezon olduğu gibi faydalı olmaya devam edeceğim” dedi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.