Kepez Belediyespor ve Kestelspor’un rakipleri belli oldu

Kepez Belediyespor ve Kestelspor’un rakipleri belli oldu

TFF 3. Lig’de gruplarını 2’nci sırada tamamlayarak play-off finalinde oynama hakkı elde eden Antalya ekipleri Kestelspor ve Kepez Belediyespor’un rakipleri belli oldu. Tek maç üzerinden oynanacak final mücadelesinde Kestelspor’un rakibi Karaman FK olacak. Kepez Belediyespor ise Beyoğlu Yeni Çarşı Sportif Faaliyetleri ile karşı karşıya gelecek.

LİGDE BOYUN EĞMEDİLER

Hem Kestelspor hem de Kepez Belediyespor, play-off finalindeki rakiplerine normal sezonda boyun eğmedi. Kestelspor ile Karaman FK arasında oynanan iki maç da 0-0 eşitlikle tamamlanırken, Kepez Belediyespor ise iki maçta da galip gelen taraf oldu.

ANKARA VE ESKİŞEHİR’DE OYNANACAK

Antalya ekiplerinin şampiyonluk aradığı maçlara Ankara ve Eskişehir ev sahipliği yapacak. Kestelspor ile Karaman FK karşılaşması, Salı günü 19.00’da Ankara Eryaman Stadyumu’nda, Kepez Belediyespor – Beyoğlu Yeni Çarşı Sportif Faaliyetleri mücadelesi ise Çarşamba günü 19.00’da Eskişehir Yeni Stadyum’da oynanacak.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.