Luiz Adriano Brezilya’ya dönüyor

Luiz Adriano Brezilya’ya dönüyor

Antalyaspor’da bu sezonun hayal kırıklığı yaratan isimlerinden olan Luiz Adriano, ülkesi Brezilya’ya dönmeye hazırlanıyor. Yıldız futbolcunun kariyerine başladığı Internacional’in gelecek sezon için bir forvet transferi planladığı ve Luiz Adriano’nun transfer edilebileceği ifade edildi.

Brezilya medyasında çıkan habere göre, Luiz Adriano’nun da Intercional’e dönmek istediği ve sezon sonunda Antalyaspor ile sözleşmesini tamamlamasının ardından transferinin resmiyet kazanabileceği öne sürüldü.

DEVRE ARASI İMZA ATABİLİR

Sezon sonunda serbest kalacak olmasından dolayı Adriano’nun devre arasında resmi sözleşmeye imza atıp, Antalyaspor ile olan anlaşmasını tamamladıktan sonra Brezilya’ya gidebileceği vurgulandı. Luiz Adriano’nun Internacional ile son kez sözleşme imzalayacağı ve futbolu da burada bırakmak istediği belirtildi.

16 MAÇTIR GOL ATAMIYOR

Geçen sezonun devre arasında Brezilya’nın Palmeiras takımından transfer edilen Luiz Adriano, Antalyaspor’un dönemdeki çıkışında önemli pay sahibi oldu. Geçen sezon 15 maçta 4 kez gol sevinci yaşayan Brezilyalı, bu sezon ise ligde fileleri havalandıramadı. 35 yaşındaki futbolcu, ligde çıktığı son 16 maçta gol kaydedemedi. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.