Manavgatspor, Trabzon’u yendi

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele edecek Manavgatspor, 2014-2015 sezon hazırlıklarını Nevşehir Avanos’ta sürdürüyor.

Kampta 2 Lig takımlarından Ofspor ve 3 Lig’den Tekirovaspor ile yaptığı hazırlık maçlarında 1-1 berabere kalan Manavgatspor, 1461 Trabzonspor ile yaptığı hazırlık maçını 2-0 kazandı. Manavgatspor’un gollerini ise 60 dakikada Atakan, 90 dakikada penaltıdan Oğuz kaydetti.

Manavgatspor´un sezon hazırlıklarına çok iyi hazırlandığını belirten Manavgatspor Başkan Yardımcısı Kamil Atalay, “Günde sabah akşam çift antrenmanla hazırlıklarımız sürüyor. 19 Ağustos’da Nevşehir kampımız sona erecek ve hazırlıklarımızı kendi tesislerimizde sürdüreceğiz. Kampımız çok iyi gidiyor. Kampta 3 hazırlık maçı yapma şansı bulduk.Bu maçlarda takımımızın genel durumu gördük. 2.Lig takımlarından Ofspor ve 3.Lig takımlarından Tekirovaspor 1-1 berabere kaldık. Yine son olarak 1461 Trabzonspor ile yaptığımız hazırlık maçını 2-0 kazandık. 3. Lig takımlarından Afyon Sandıklıspor bir hazırlık maçı daha yapacağız. Hedefimiz ligi şampiyon olarak tamamlayıp 2. Lige çıkmak” diye konuştu.

Manavgatspor’un 1461 Trabzonspor karşılaşmasını Kulüp başkanı Mahmut Şeker, Yöneticiler Ali Varol ve Hüseyin Öz’de izlediler. Maçın ardından kısa bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Mahmut Şeker, Manavgatsporlu futbolcuların performansının kendisini ve diğer yöneticileri ziyadesiyle memnun ettiğini, bu performansı sürdürmeleri durumunda 2014-2015 sezonunda koydukları hedefe ulaşmamaları için hiçbir sebep olmadığını söyledi.