Manavgatspor transferde tam gaz

Transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Spor Toto 3. Lig takımlarından ManavgatSpor’un yönetimi 2013-2014 Sezonunda Cizre Basraspor forması giyen Manavgat’ın yetiştirdiği golcü oyuncu Adil Arıcı, Sandıklıspor’dan solbek Deniz keskin ve Muratpaşa Belediyespor’dan Santrfor Emrah Şenol ile anlaşma imzalarken orta saha oyuncusu Anıl Yıldırım’ın sözleşmesini de 2 yıl uzattı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Manavgat Spor Başkan Yardımcısı Kamil Atalay, Adil Arıcı ile 1, Anıl Yıldırım ile 2, Deniz keskin ve Emrah Şenol ile 3’er yıllık mukavele imzaladıklarını belirterek “Geçtiğimiz yıl kadromuzda bulunan ve sözleşmesi devam eden Salih Zafer Kurşunlu karşılıklı sözleşmesinin feshedilmesiyle takımımızla ilişiği kesilmiş bulunuyor. Alihan ve İlker için teklifimizi verdik ve kendilerinden haber bekliyoruz. Ayrıca Antalyaspor A-2 takımından 3 ve Profesyonel takımdan 2 oyuncu ile her konuda anlaştık. Bugün-yarın sözleşme imzalayacağız” dedi.

2014-2015 Sezonunda 3. Ligde zirve hedefleyen Manavgat Spor, Mersin Akdeniz Belediyesi’nden 5 genç yeteneğin ardından Adıyaman Spor’dan Feyyaz Belen ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden Fatih Arat’ı kadrosuna dahil etmişti.

MANAVGAT SPOR SEZONU 17 TEMMUZDA AÇACAK

Manavgat Spor’un 2014-2015 Sezonu hazırlıklarına 17 Temmuz tarihinde kendi tesislerinde başlayacağını belirten Kamil Atalay “17 Temmuzda Evrenseki’de bulunan kendi tesislerimizde başlayacak çalışmalarımız 7 Ağustos tarihine kadar devam edecek olup, 7 Ağustos tarihinde 12 günlük Nevşehir kampı yapılacaktır. Manavgat Spor olarak maçlarımızı Manavgat Atatürk Stadında oynamak istediğimizi daha önce de belirtmiştik. Ne var ki şu ana kadar ne Manavgat belediyesinden bu konuda bir cevap geldi ne de maçlarımızı bu statda oynayabilmemiz için eksikler tamamlandı. Şu an için maçlarımızı Evrenseki de oynayacağımız görülmektedir” dedi.

manavgatspor-transfer-adil-arici