Manavgatspor yeni sezona merhaba dedi

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele edecek olan Manavgatspor, 2014-2015 sezonuna 2. Lig hedefiyle merhaba dedi. Genel Koordinatör Öner Özmen, Kamil Atalay, Can Güçer ve Ramazan Coşkun gözetiminde gerçekleştirilen ilk idmana katılan futbolcuların neşeli oldukları gözlendi.

KAMP NEVŞEHİR’DE
Kampın 7 Ağustos tarihine kadar Evrenseki’de bulunan tesislerde devam edeceğini belirten Manavgatspor Başkan Yardımcısı Kamil Atalay, “7 Ağustos’ta 12 günlük Nevşehir kampımız olacak. Nevşehir’de yapılacak hazırlık maçlarıyla kadromuza son halini vereceğiz” dedi.

ÖNEMLİ TAKVİYELER
Transfer çalışmaları hakkında bilgi de veren Atalay, “Adıyaman’dan Feyyaz, Erzurum’dan Fatih, Cizre’den Adil, Sandıklı’dan Deniz ve Muratpaşa’dan Emrah ile anlaştık. Antalyaspor A-2 takımından Fatih ve Fikret’in yanı sıra seçmelerde beğenilen Antalya Özel İdare’den Sergen, Seydişehir’den Furkan ve Antalya U-17 takımından Fevzi’yi kadromuza dahil ettik” dedi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.