M’Bolhi transferinde menajer krizi

rais-mbolhi-1

ANTALYASPOR’UN Eto’o’dan sonra Cezayir Milli Takım kalecisi Rais M’Bolhi’yi de Antalya’ya getirmesi dünya gündeminde yerini aldı. Ancak bu transferde kafaları karıştıran sorular var.

Başarılı file bekçisinin Türkiye’deki satış haklarını elinde bulunduran şirketin saf dışı bırakılmak istenmesi sorun oldu.

Antalyaspor’un tüm transferlerinde başrol oynayan menajer Metin Korkmaz’ın bu transferde hiçbir hakkı olmamasına rağmen müdahil olması transferi çıkmaza soktu. M’Bolhi’nin haklarını elinde bulunduran menajerin gün boyunca Cezayirli kaleciye ulaşamaması, bardağı taşırdı.

DEVREYE KORKMAZ GİRDİ

Başkan Gencer’e de ulaşamayan menajer, imzaların kendilerinin bilgisi dışında atılması halinde Antalyaspor’u ve Rais M’Bolhi’yi mahkemeye verip FİFA’ya şikayet edeceği öğrenildi.

Menajer Metin Korkmaz’ın da söz konusu menajere, “Bu transferi bu noktaya kadar ben getirdim. Eğer ben de bu transferden komisyonumu almazsam imzayı attırmam” dediği ileri sürüldü.

Transferdeki pürüzün bu nedenle çözülemediği belirtildi. İmzanın atılması için Metin Korkmaz’ın aradan çekilmesi, yada Korkmaz’a ekstradan para ödenmesi gerekiyor.

(Sabah Akdeniz)

Başkan Gencer’den menajer Metin Korkmaz’a övgü

Metin Korkmaz’dan cevap var

metin-korkmaz-gultekin-gencer-yusuf-simsek

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.