Miloş (Recep Güler) A Milli Takım’da !

Miloş (Recep Güler) A Milli Takım’da !

Antalyaspor’un yaşayan efsanelerinden Amigo Miloş’u gururlandıran ve mutlu eden davet TFF Başkanı Nihat Özdemir’den geldi.

Türk Milli takımının Antalya’da oynadığı Gina Hazırlık maçında davetli olarak katılan Amigo Miloş, TFF yöneticisi Hasan Akıncıoğlu ve TFF Başkanı Nihat Özdemir ile devre arasında bir araya geldi.

Nihat Özdemir, renkli kişiliği ve tribünleri coşturması ile bilinen Miloş’u Azerbaycan’da oynanan Milli maçlara özel olarak davet etti ve Milli takımın Amigoluğunu üstlenmesini istedi.

Daveti şaka yapmıyorsunuz değil mi diyerek şaşkın ve mutlu şekilde karşılatan Miloş’a Özdemir “Hayır şaka değil. Hasan beyde bende seni tanıyoruz. Milli takımla aramızda olmasınızı istiyorum” diyerek cevap verdi.

A Milli futbol takımının kaptanı Burak Yılmaz da Antalyaspor altyapısından yetişmişti. Miloş yıllar sonra Burak Yılmaz’ı yeniden destekleyecek. Hatırlanacağı gibi bir süre öncede Antalyaspor Sağlık Heyeti Başkanı Burhanettin Çalım, A Milli takımın Antalya kampına özel olarak katılmıştı.

Milli takım kaptanı Burak Yılmaz, Doktoru Burhanettin Çalım, kalecisi Uğurcan Çakır, amigosu Recep Güler (amigo Miloş) Türkiye A Milli takımının Avrupa Şampiyonası’nda başarısı için Antalyalılar olarak ter dökecekler.

Diğer yandan Miloş’un Nihat Özdemir’den gelen devase “Şaka yapmıyorsunuz” değil mi? Sözlerinin perde arkasında kendisine 4 yıl önce yapılan 1 Nisan şakası yatıyor.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.