Muhittin Böcek’in Antalyaspor projeleri

Muhittin Böcek’in Antalyaspor projeleri

Hafta sonu yapılacak yerel seçimler Antalya şehrinde de heyecanla bekliyor. Belediye başkana daylarının projeleri açıklanırken Milli İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek’in de Antalyaspor ile ilgili projeleri açıklandı.

CHP’den aday olan Muhittin Böcek’in, proje tanıtım toplantısında Antalyaspor ile ilgili projeleri açıklandığı salonda büyük alkış geldiği belirtildi.

İşte o projeler;

Su halkındır, sağlıklı ve ekonomik su herkesin hakkıdır:

Halk Su

Neden Yapıyoruz?

Hemşehrilerimizin ucuz ve sağlıklı su içmesini istiyoruz. Aile ekonomisine de katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Nasıl Yapacağız?

Su kaynaklarımızda uluslararası standartlarda damacana dolum tesisi kurularak suyumuzu il genelinde dağıtacağız.

Size Ne Fayda Sağlayacak?

Suya az para harcayacağınız için
aile bütçeniz nefes alırken, Antalya zenginleşecek. Elde edilen gelirin önemli bir bölümünü de kentimizin takımı Antalyaspor’a aktararak güzide kulübümüze sabit gelir kaynağı yaratmış olacağız.

Antalyaspor Koleji’ni Kuruyoruz

Neden Yapıyoruz?

Antalyaspor Kulübü’nün elli yılı aşan şanlı tarihine yakışır bir şekilde güvenli, huzurlu, modern, disiplin anlayışı ile sevgi dolu bir ortamda özgüveni yüksek, kendi hedeflerini belirleyebilen, bilinçli, girişimci, üretken, başarılı, Atatürkçü, çağdaş bireyler yetiştirerek, Antalyaspor sevgisini temelde vermek.

Nasıl Yapacağız?

Döşemealtı’nda bulunan Antalyaspor kamp tesisleri ile entegre altyapısı oluşturulacak.

Size Ne Fayda Sağlayacak?

Oluşturulan okul modeliyle, anaokulundan üniversiteye kadar bütüncül eğitim sistemiyle, yüksek eğitimli, başarılı, dünya çapında sporcular yetiştirmesine, Antalyaspor’un geleceğine katkı sağlamak.

Antalyaspor ve Alanyaspor Yaz Kampı Tesisleri Geliyor

Neden Yapıyoruz?

Antalyaspor’un ve Alanyaspor’un yaz aylarında şehir içinden ayrılarak, temiz ve serin bir havada yeni sezona hazırlanacakları yeni ve modern bir tesise ihtiyaçları var.

Nasıl Yapacağız?

Yaylalarımızda belirlenen bölgelerde, Antalyaspor ve Alanyaspor için yaz kampı tesisi inşa edilecek. İçinde antrenman sahası, jakuzi, hamam, SPA, havuz, restoran, oyun ve toplantı salonları, hobi odaları, otoparkın olacağı modern bir tesis kazandırılacak.

Size Ne Fayda Sağlayacak?

Yazın başlayan sezon hazırlıklarını yüksek sıcaklık ve nemin olduğu şehir içinden kurtaracağız.

Amatör Spora Profesyonel Destek

Neden Yapıyoruz?

Ülkemizde amatör spor kulüplerine yeterli destek verilmiyor ve kulüpler pek çok sorunla boğuşmak zorunda kalıyor.

Nasıl Yapacağız?

Amatör spor kulüplerini 100.
Yıl Spor Kampüsü çatısı altında bir araya getirip tüm, ihtiyaçları dahilinde malzeme yardımı yapılacak. Ortak amatör spor branşlarının birbirleri ile iletişimi güçlendirilecektir. Tüm ilçelerde de amatör spor kulüplerine destek olacağız.

Size Ne Fayda Sağlayacak?

Sporda geleceğin yeteneklerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasında kilit görevi olan amatör spor kulüpleri hayat bulacak. Gençlerimiz ve çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak tutulmasını sağlayacağız.

Ata Sporumuz Yağlı Güreş Desteklenecek

Neden Yapıyoruz?

Sporun her dalını seviyoruz, önemsiyoruz. Ata sporumuz olan güreşin 19 ilçemizde gelişmesi ve korunması için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz.

Nasıl Yapacağız?

Kırkpınar Güreşlerinden bile eski Elmalı Yağlı Güreşleri gibi organizasyonları il çapında destekleyerek yaygınlaştıracağız. Bu kültürümüzün ulusal çapta tanınması için belediyemizin tüm imkânlarını seferber edeceğiz.

Size Ne Fayda Sağlayacak?

Müsabakalarda hem eğleneceğiz, hem de mili değerlerimizden gelen bir kültürü yaşatacağız.


Neden Yapıyoruz?

E-Sporda Gelecek Var

Antalya, dünyada gerçekleşen ve kitleleri etkisi altına alan kültürel, sosyal ve ekonomik yenilikleri takip edebilmeli, ayak uydurabilmeli ve vizyonunu tüm dünyaya gösterebilmeli.

Nasıl Yapacağız?

Antalya Büyükşehir Belediyesi e-spor takımı kurulacak, e-spor takımlarının daha rahat çalışabilmesi, iyi koşullarda antrenman yapabilmesi için kamp alanları oluşturulacak ve tüm ihtiyaçları hızlıca karşılanacak.

Size Ne Fayda Sağlayacak?

2021’de 1.5 milyar dolardan
daha fazla gelir yaratacak olan, gelişen ve her an büyüyen e-spor sektöründe Antalya kendi takımı ile göğüs kabartacak, gençlerimiz ve aileleri turnuvalardan gelir elde edecek, Antalya bambaşka bir boyutta dünyaya tanıtılacak ve gençlerimize geleceğin kapıları aralanacak.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.