Mustafa Yılmaz’ın yıktığı duvarlar örülüyor

Mustafa Yılmaz’ın yıktığı duvarlar örülüyor

Antalyaspor’da 3 ay başkanlık görevi yapan ve camiada pek çok kişiyi hedef göstererek ayrıştıran Mustafa Yılmaz’ın ardından barış ortamı için çalışmalar devam ediyor. Yılmaz’ın yerine başkanlık koltuğuna oturan Aziz Çetin, ilk olarak Ali Şafak Öztürk ile bir araya geldi. Başkan Öztürk ile birliktelik pozu veren Çetin, bununla da kalmadı.

Yine Mustafa Yılmaz’ın tepki göstererek Türkiye Kupası finalinin davetli listesinden çıkarılan Miloş lakaplı Recep Güler için de sosyal medyadan barış mesajı yayımlandı. Resmi hesaptan yapılan paylaşımda, Milli Takım için Azerbaycan’da bulunan Miloş’un fotoğrafını paylaşan Kırmızı-Beyazlılar, “Bizim Çocuklar’a tribün desteği bizim amigomuzdan. Tebrikler ve başarılar milli amigomuz Miloş!” sözlerine yer verdi.

Başkan Çetin son olarak yine Mustafa Yılmaz tarafından Türkiye Kupası finalinde hedef gösterilen Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalyaspor Eski Başkanı Hasan Akıncıoğlu ile bir araya geldi. Çetin, Azerbaycan maçı öncesi yönetim kurulundan bazı isimlerle birlikte bir araya geldiği Akıncıoğlu ile yan yana poz verdi.