Nafız Tanır’dan, Antalyaspor A.Ş’ye bir yaptırım daha !!!

Nafız Tanır’dan, Antalyaspor A.Ş’ye bir yaptırım daha !!!

Antalyaspor A.Ş’de Başkan Ali Şafak Öztürk’ün geçtiğimiz hafta aldığı kongre kararının perde arkası aralanmaya devam ediyor.

Başkan Öztürk, kendilerinin projelendirdiği sabit gelir kaynağı projesinden büyük gelir kaybı yaşanmasının yanı sıra kendileri aleyhine yapılan karalama kampanyasına işaret etmişti.

Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafız Tanır, Bursaspor maçında alınan olumsuz skoru fırsat bilip eski başkanları acilen toplamış ve Antalyaspor A.Ş aleyhine konuşmalar yapmıştı.

Başkan Öztürk bu konuda sitemde bulunurken bir diğer eylem daha ortaya çıktı.

Eski başkanlara toplantı yaptıktan Antalyaspor Kulübü Derneği yönetim kurulunu toplayan Nafız Tanır’ın, daha önce Antalyaspor A.Ş’ye geçişi sağlanacağı açıklanan Antalyaspor Store konusunda karar değiştirdiği öğrenildi. Tanır, yönetim kurulu toplantısında Antalyaspor Store’u, A.Ş vermiyoruz şeklinde karar aldırdığı Başkan Ali Şafak Öztürk’ün kongreye gitme konusunda bu kararın da etkili olduğu belirtildi.

Hatırlancağı gibi Antalyaspor Store için yeni stadın altında mağaza yapılıyordu. AHK’nın sponsorluğunda uluslararası  düzeyde ürünler ve marka geliştirileceği açıklanmıştı.

Antalyaspor A.Ş aleyhine yapılan karalama kampanyasında adı geçen kişi ve medya organlarının Nafız Tanır ile ilişkilerinin ortaya çıkması ve eski başkanlar toplantısı ile store konusunda karar değişikliği Başkan Ali Şafak Öztürk’ün kongre kararı almasında önemli etken olduğu ifade edildi.