Nuri Şahin’e Almanya’dan teklif!

Nuri Şahin’e Almanya’dan teklif!

Teknik direktör kariyerine Antalyaspor’da başlayan Nuri Şahin’e sürpriz bir teklif yapıldı. 5 Ekim 2021’de Antalyaspor’un başına geçen ve geldiği günden bu yana istikrarlı bir performans sergileyen Nuri Şahin, eski takımından beklenmedik bir çağrı aldı.

DORTMUND’TAN ALTYAPI KOORDİNATÖRLÜĞÜ TEKLİFİ

Gelen son bilgilere göre Almanya Bundesliga ekiplerinden Borussia Dortmund, altyapı koordinatörlüğü için genç çalıştırıcıyı düşünüyor. Eğer Nuri Şahin, Sarı-Siyahlı ekibin sunduğu görevi kabul ederse kulübün tüm altyapı gruplarından sorumlu olacak.

KABUL EDERSE EDİN TERZİC’LE BİRLİKTE ÇALIŞACAK

Ayrıca 34 yaşındaki çalıştırıcı, Dortmund’un hocası Edin Terzic ile birlikte çalışacak. Antalyaspor’da yakaladığı başarı ile dikkat çeken Nuri Şahin, şimdiye kadar teknik direktör olarak 63 maça çıktı. Nuri Şahin, bu süre içerisinde sahadan 28 kez galip ayrılırken, 13 kez berabere kaldı ve 22 kez mağlup oldu. Genç teknik adam, bu süre içerisinde 1.54 puan ortalaması tutturmayı başardı. (Fanatik)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.