Ozan Tufan’dan Antalyaspor’a ret

Ozan Tufan’dan Antalyaspor’a ret

Haji Wright’ın satışı için yoğun mesai harcayan Antalyaspor, bir yandan da transfer çalışmalarına devam ediyor. Admir Mehmedi, Sinan Gümüş, Soner Aydoğdu, Hakan Özmert ve Christian Luyindama ile yolları ayırmayı planlayan Kırmızı-Beyazlıların gündemine sürpriz bir isim geldi.

ORTA SAHADA HAYAL KIRIKLIĞI

Birçok bölgeye transfer yapmayı planlayan Antalyaspor, özellikle orta saha oyuncularından bu sezon beklediği performansı alamadı. Admir Mehmedi, Soner Aydoğdu ve Hakan Özmert gibi isimlerle ayrılık görüşmeleri başlayan Antalyaspor, geçtiğimiz hafta sözleşme imzaladığı Erdal Rakip’ten önce Ozan Tufan’ın gündeme geldiği öğrenildi.

KİRALAMA FORMÜLÜ MASAYA YATIRILDI

Hull City’den Doğukan Sinik’in ardından Ozan Tufan’ın da kadroya katılması fikri, girişimlere başlamadan sonuçlandı. Süper Lig’den Beşiktaş’ın da transfer için girişimde bulunduğu, ancak yüksek bonservis bedeli sebebiyle transferi zora giren Ozan Tufan için Kırmızı-Beyazlılar, kiralık formülünü ön planda tuttu.

AYRILIĞA SICAK BAKMADI

Ozan Tufan ile kurulan temaslardan ise sonuç çıkmadı. Ozan Tufan’ın devre arasında kiralık olarak takımdan ayrılmak istemediği belirtilirken, olası transfer de ilk görüşmeden olumsuz sonuçlandı. Başarılı futbolcunun, sezonun ikinci yarısında da Hull City formasını giymeyi ve sonrasında transferini masaya yatıracağı gelen haberler arasında yer aldı. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.