Passolig ve kombine satışları arttı. İşte son rakamlar

Antalyaspor yönetimi tarafından tribündeki taraftar sayısını artırma amacıyla yapılan ve Pazar gününe kadar sürecek olan indirim kampanyası Passolig ve kombine satışlarını artırdı.

Kırmızı beyazlı takımın ligde elde ettiği başarılı sonuçların da taraftarca benimsenmesi ve Antalyaspor’a duyulan ilginin artması yönetimin yüzünü güldürdü.

Antalyaspor Basın Sözcüsü İnanç Kendiroğlu, kırmızı beyazlı takım adına 1250 Passolig alınıp, bunlardan 475 tanesine kombine yüklemesi yapıldığını açıkladı. Kendiroğlu, bu sezon 3 bin civarında kombine satmayı hedeflediklerini kaydetti.

KAMPANYA PAZAR GÜNÜ SON
İndirim kapsamında Antalya’daki futbolseverlerin Pazar gününe kadar Passolig ve kombine almasıyla satışların artmasını hedeflediklerini kaydeden Kendiroğlu, “Taraftarlarımızı maça davet ediyoruz. Takımımızın kombine gelirinin yanı sıra asıl amacımız tribünleri doldurmak. Taraftarlarımızı statta görmek istiyoruz. Tezahüratlarıyla takımımızı desteklemeliler diye konuştu. Kendiroğlu, kombine satışlarında indirim kampanyasının Pazar günü sona ereceğini açıkladı.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.