Podolski’den sitemli veda

Podolski’den sitemli veda

Antalyaspor ile yollarını ayıran Lukas Podolski, sosyal medya hesabından veda etti. Dikkat çekecek ifadeler kullanan Alman yıldız, Ali Şafak Öztürk’ün ayrılığının ardından takımın düşüş yaşadığını ifade etti.

Antalya’da geçirdiği 1.5 yıl için emeği geçenlere teşekkür eden Podolski, “Ailemle birlikte burada olduğum süre zarfında saha içinde ve dışında harika vakit geçirdik, kendimizi ikinci evimizde gibi hissettik. Antalya, harika insanların olduğu çok güzel bir şehir. Özellikle Ali Şafak başkanıma ayrı bir parantez açmak istiyorum. Daha önce de söylediğim gibi Kulüp seninle çok iyiydi. Bir aile havası vardı. Bize her zaman yüksek enerjini yansıttın. Biz de bu enerjiyle sahada bir fazla oynadık. Emeklerin için tekrar tekrar teşekkür ediyorum . Senden sonra malesef öyle olmadı . Ayrıca harika insanlar olan ve bana her zaman en iyi şekilde davranan kulüp çalışanlarına ve takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Son olarak, maalesef buradaki zamanımın çoğunda tribünlere giriş izinleri bulunmasa da, kulübe ve bize duydukları sevgiyi daima hissettiren taraftarlarımıza da özel bir teşekkürü borç bilirim. Tekrar teşekkürler Antalya. Yeniden görüşeceğiz” paylaşımında bulundu.