Rıdvan Dilmen’den Nuri Şahin’e eleştiri

Rıdvan Dilmen’den Nuri Şahin’e eleştiri

Geçen sezon Antalyaspor’da teknik sorumlu olarak göreve gelen Nuri Şahin, kırmızı beyazlı takımın çıkışında büyük rol oynadı. Antrenman sistemleriyle ilgili birçok yeniliğe imza atan Nuri Şahin yeni sezona hızlı başladı.

Taç, uyku ve liderlik koçu
Nuri Şahin, önce geçen sezon Liverpool’un taç antrenörü Thomas Gronnemark’ı 1 haftalığına Antalya’ya getirerek takıma eğitim verdirdi. Ardından oyuncular İngiliz uyku koçu Nick Littlehales’in eğitimini aldı. Son olarak liderlik ve insan performansı konusunda uluslararası bir uzman olarak tanınan Dr. Alan Watkins futbolcularla bir araya geldi.

Antalyaspor, Galatasaray’a son dakika golü ile yenildi
Sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen Antalyaspor, bir penaltı kaçırdığı maçta son dakikada Bafetimbi Gomis’in golüne engel olamayarak Galatasaray’a 1-0 yenildi. Maçtan sonra kırmızılı beyazlılarda büyük hüsran vardı.

Rıdvan Dilmen’den Nuri Şahin’e eleştiri
Tv 8.5’ta yorumculuk yapan Rıdvan dilmen, Antalyaspor teknik sorumlusu Nuri Şahin’i maçtan sonra yaptığı yorumda eleştirdi.

Dilmen, Şahin’in uygulamalarına göndermede bulunarak, “Şimdi taç antrenörü de başladı, uyku hocaları falan filan deniyor. Öyle olmuyor işte. Gomis bir vuruyor ayağının içiyle, uyku antrenörünü uyutuyor” diye konuştu.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.