Sabri Gülel: Jehezkel çok istediğimiz bir oyuncuydu

Sabri Gülel: Jehezkel çok istediğimiz bir oyuncuydu

Antalyaspor, transfer döneminin son gününde kadrosuna kattığı ve en son İsrail’in Hapoel Beer Sheva takımında forma giyen Sagiv Jehezkel ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Fenerbahçe maçı için İstanbul’da bulunan takımın kamp yaptığı Selectum City Ataşehir Otel’de gerçekleşen imza törenine Başkan Sabri Gülel katıldı.

“ISRARIMIZI SON GÜNE KADAR SÜRDÜRDÜK”

İmza töreninde konuşan Başkan Sabri Gülel, son güne kadar süren bu transferin tamamlanmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirerek, “Çok istediğimiz ve uzun süredir takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Scout ekibimiz bizzat gidip defalarca izledi ve olumlu rapor verdi. Biz de ısrarımızı son güne kadar sürdürdük. Transferin bitimine birkaç saat kala noktayı koyduk ve bugün de aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Hem Safuri hem de Sagiv aynı takımın oyuncuları. Aynı zamanda İsrail Milli Takımı’nda da birlikte oynuyorlar. Kulüplerinde ve milli takımlarında birkaç gün öncesine kadar forma gidiyorlardı. Dolayısıyla hazırlar. Birlikte transfer ettiğimiz için uyum sorunları da çok daha kısa sürecektir. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

RAMZI’NİN BURADA OLMASI BÜYÜK ŞANS

Yeni transfer Sagiv Jehezkel ise “Burada olduğum için çok mutluyum. Zahmetli ancak sonu güzel biten bir transfer süreci yaşadık. Bu süreç içinde hem başkanımızın hem yöneticilerimizin bana olan yaklaşımı hep çok samimi oldu. Yakın arkadaşım Ramzi’nin de burada olması ikimiz içinde büyük bir şans. Kendimi çok iyi ve hazır hissediyorum. Hepimizin başarılı bir sezon geçirmesini diliyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.