Sabri Gülel’den 1.3 milyon euro tasarruf!

Sabri Gülel’den 1.3 milyon euro tasarruf!

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı. Göreve gelir gelmez önemli adımlar atan Başkan Sabri Gülel, ilk olarak futbolcu alacaklarına el attı. Kulüpten alacaklı olan futbolcularla oturup anlaşan ve ciddi indirim sağlayan Başkan Gülel’in, bu yolla 1 milyon 300 bin Euro tasarruf sağladığı belirtildi. Önümüzdeki hafta olağanüstü kongre kararı alması beklenen Gülel’in Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin ve Antalyaspor Vakfı Başkanı Gültekin Gencer ile yapacağı görüşmeden sonra aday olup olmayacağına karar vereceği öğrenildi.

5’er kişilik komiteler

Antalyaspor, transferde yeni bir yol haritası da belirledi. Buna göre bundan böyle transfer edilecek futbolcular 3 kurulun süzgecinden geçecek. İlk olarak Adnan Gülek’in başında olduğu scout ekibi araştırmasını yapacak ve transfer edilecek mevki için 3 ismi bir üst kurul olan transfer komitesine bildirecek. Teknik direktör ve yardımcılarından oluşan ekip, bu isimleri ikiye indirip futbol komitesine bildirecek. Başkan, hukuk, finans ve yöneticilerinden oluşan futbol komitesi değerlendirmesini yaptıktan sonra en uygun ismi takıma kazandırmak için harekete geçecek. Komitelerde 5’er isim bulunuyor.(Akdeniz Manşet)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.