Şahin gitti Ağrı dönüyor

Şahin gitti Ağrı dönüyor

Sabri Gülel’in ardından başkanlık koltuğuna oturan Sinan Boztepe’nin yönetim kurulu listesinde yer alan Ahmet Ağrı, o dönemde teknik direktör olan Nuri Şahin’in tavrı sonrası istifasını verirken şimdi yeniden geri dönmeye hazırlanıyor.

Nuri Şahin’in Ahmet Ağrı ile aynı kulüpte yer almak istemediğini beyan etmesinin ardından yönetim listesinden çıkan Ağır, Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe’nin Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaretinde yer alması dikkat çekti.

Aziz Çetin’in başkan olduğu dönemde de yönetim listesinde yer alan Ahmet Ağrı’nın bazı futbolcularla yaşadığı sorunlar nedeniyle Nuri Şahin tarafından istenmediği öne sürülmüştü.

O dönem Başkan Sinan Boztepe de TRT Spor’da yaptığı açıklamalarda Nuri Şahin lehine açıklamalarda bulunmuştu. Başkan Boztepe, yaptığı açıklamada, “Nuri Şahin, Türkiye futbol camiası için çok değerli bir isimdir. Kendisi çok karakterli birisidir. Nuri Şahin’in her zaman arkasındayız” sözlerine yer verdi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.