Sam Larsson: Buradan çıkmamız gerekiyor

Sam Larsson: Buradan çıkmamız gerekiyor

Adana Demirspor’a kaybederek düşme korkusunu yakından hissetmeye devam eden Antalyaspor’da İsveçli futbolcu Sam Larsson, defansif olarak başarısız olduklarına vurgu yaptı. Savunma hatalarını bir türlü aşamadıklarını ve bu durumdan çıkmaları gerektiğini söyleyen Larsson, “Çok kolay, çok basit goller yiyoruz. Bunu en aza indirmemiz gerekiyor. Bu konuyu hoca ve oyuncu grubuyla konuştuk ve daha dikkatli olmamız gerektiği konusunda mutabık kalmıştık. Bunu Kayserispor maçında başardık ve gol yemeden güzel bir galibiyet aldık. Ancak Adana Demirspor maçında yine çok basit goller yedik” diye belirtti.

BEKLENTİLER KARŞILANMADI

Adana Demirspor karşısında yapılan savunma hatalarının yanında ofansif olarak da etkili olamadıklarını ifade eden Larsson, “Rakibimize karşılık veremeden maçı tamamladık. Buradan bir şekilde çıkmamız gerekiyor. Hem defansif hem de ofansif olarak istediğimizi sahaya yansıtamadık” sözlerine yer verdi. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.