Samir Nasri “Antalyaspor’un gerçek yüzünü göstermek istiyoruz”

Samir Nasri “Antalyaspor’un gerçek yüzünü göstermek istiyoruz”

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un yıldız oyuncusu Samir Nasri, A Spor’a özel bir röportaj verdi. Nasri’nin yaptığı açıklamalardan derlediklerimiz şu şekilde:

Sezona iyi başlayamadığımız doğru. Kadro eksikliği vardı. Teknik adam değişikliği vardı. Benim de kaçırdığım maçlar var. Menez takıma kazandırıldı. 2 gün sonra oynayacağımız maçla birlikte Antalyaspor’un gerçek yüzünü göstermek istiyoruz.

Leonardo beni transfer etmek istiyordu. Daha önce birçok kez karşılaştık. Burada birlikte çalışmak nasip oldu. Futbolculuk kariyeri ve teknik adamlık kariyeri var. Onun tecrübesi sayesinde bizi zaferlere götürecektir. Leonardo hakkındaki görüşlerim bu şekilde.

Yüzde yüz durumda değilim. Manchester’da hazırlık dönemi geçirdim. Fakat antrenman eksikliğim transfer süreci sebebiyle vardı. Bunu kapatmaya çalıştım. Tabi ki bu bir süreç. En yakın zamanda en iyi performansıyla Nasri’yi görecekler.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.