Samir Nasri, hakemin kararı sonrası çıldırdı!

Samir Nasri, hakemin kararı sonrası çıldırdı!

Antalyaspor’un yıldız oyuncularından Samir Nasri, Atiker Konyaspor ile oynadıkları maçta hakem kararına sinirlendi. Fransız yıldız, mücadelenin hakemi Bülent Yıldırım’a sözlü tepki gösterdi.

Süper Lig 12. haftasında Antalyaspor deplasmanında Atiker Konyaspor ile karşı karşıya geldi. Maçın ilk dakikaları pozisyon anlamında oldukça hareketli geçerken, 21. dakikada Nasri yerde kaldığı anın ardından hakem Bülent Yıldırım’ın devam kararı sonrasında çok sinirlendi.

HAKEME YÖNELİK SÖZLER

Atiker Konyaspor ile Antalyaspor karşı karşıya geldi. Müsabakanın 21. dakikasında gelişen Antalyaspor atağında topla birlikte ilerleyen Nasri, Konyaspor’dan iki futbolcuun arasına girdi ve müdahale sonrasında yerde kaldı. Hakem Bülent Yıldırım ise bu faulün futbol kuralları içerisinde olduğunu işaret ederek devam kararı verdi. Bu esnada yerden kalan Nasri ise oldukça sinirlendi ve hakeme doğru bağırdı.

Konyaspor – Antalyaspor maçının özellikle ilk yarım saati pozisyon anlamında hareketli geçerken, Konyaspor’un da bu süreçte hakem Bülent Yıldırım’a yönelik bir penaltı itirazı olmuştu.(Ajansspor))

Not: Fotoğraf, yayıncı kuruluş BeIN Sports’tan alınmıştır.