Sinan Boztepe: Katledildik !

Sinan Boztepe: Katledildik !

Galatasaray’a deplasmanda 2-1 kaybeden Antalyaspor’da Başkan Sinan Boztepe, karşılaşmanın ardından sert açıklamalara imza attı.

Başkan Boztepe, hakemlerin sonuca etki ettiğini söylerken, şu ifadelere yer verdi:

“Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe: “Kendi futbolcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz çünkü 16 kişiye karşı oynadılar. Taraftarının önünde Galatasaray’ı köşeye sıkıştırdılar. Sabah ben talihsiz açıklamalar yaptım, kendimden de utandım ama yaptığım açıklamalar o kadar yerindeymiş ki… Lanet olsun artık. Bu kadar rezillik olmaz, Türk futbolunun geldiği nokta ortada. Yanımızda maçı izleyen Galatasaraylılar bile üzüldü. Aleni bir şekilde, “Sizi katledecekler” diyorlardı ve tüm Türkiye’nin önünde katledildik. Biz bugün 8 gol atsak, hakem dokuzuncu golü attıracaktı. Lanet olsun artık. TFF istifa etsin, hak yemeyecek insanlar gelsin. Penaltı penaltı değil, ofsayt pozisyonu… Bizim gördüğümüz kartlara bakın, Galatasaray bir tane kart görmedi. Hakem, Fenerbahçe’nin resmen rövanşını aldı. Türkiye’nin önünde resmen katledildik. TFF de rezil, hakemler de rezil. MHK zaten direkt istifasını versin. Bugün bizi katlettiler, yarın başkasına yapacaklar.”

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.