Sivasspor’dan Antalyaspor’a: Bizi çabuk unuttunuz

Sivasspor’dan Antalyaspor’a: Bizi çabuk unuttunuz

Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş’ı destekleyen bir açıklamada bulunan Sivasspor’a tepki veren Antalyaspor’a Yiğidolardan yanıt geldi.

2011-2012 sezonunun son haftasında Samsunspor’u yenerek Antalyaspor’u ligde bıraktıkları hatırlatılan açıklamada, “Bizi çabuk unuttunuz, üzdünüz, yaraladınız” sözlerine yer verdi.

Türkiye Kupası finalinin centilmence oynanmasının dilendiği açıklamanın devamında, “Hak edenin kupayı kazanmasını dileyeceğimiz bir karşılaşma olmasını istememiz gerektiğinin farkındayız. Antalyaspor’un küçük bir latifeyi motivasyon malzemesi olarak kullanmasını anlıyoruz ve Antalyaspor camiasını incittiysek özür diliyoruz. Ancak bize dik duruş dersi vermek kimsenin haddi olmadığını da belirtmek isteriz. Geçtiğimiz yıllarda ligin son haftasında oynadığımız karşılaşmada aldığımız galibiyet ile rakibimizin küme düşmesine sebep olarak ligde kalmasını sağladığımız Antalyaspor’un dik duruşumuzu çabuk unutmuş olması da bizi üzmüş ve yaralamıştır. Futbol bir rekabet oyunudur. Bizler sahada rakip, saha dışında dost olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz” ifadelerine yer verildi.