TARİHE GEÇECEK GELİR ! HAYALLER GERÇEK OLDU … (Perde Arkası)

TARİHE GEÇECEK GELİR ! HAYALLER GERÇEK OLDU … (Perde Arkası)

Antalyaspor’da yıllardır özlemi olan sabit gelir kaynağı ilki gerçekleşti. Kırmızı-beyazlı kulüp sahibi olduğu akaryakıt istasyonunu Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı As Başkanı Mustafa Yılmaz’ın ihale başkanlığında şeffaf bir ihale ve mükemmel fiyat gelir kaynağı elde ederek tamamladı.

Kırmızı – beyazlı kulüpte yakın geçmişte yaşanan yolsuzluk dosyalarını dikkate bile almayan Antalya’da yer alan bazı yayın organları ile isimler söz konusu ihale hakkında tutarsız açıklamalar ve haberler yaparken gazetecilik mesleği gereği gerçekleri araştırma gayretinde bile bulunmadıkları görüldü. 

1) İhaleye Petrol Ofisi, Opet, Shell, BP; Total gibi firmalar Dave edildi.
2) İhaleye başlangıç fiyatı 5 Milyon TL olarak belirlendi.

ÖZEL HABER : Söz konusu ihaleye sadece Opet katıldı. Diğer firmaların yetkililerinden antalyasporum.com ‘un elde ettiği bilgiye göre export raporlarına göre ihalenin açılış fiyatı 5 Milyon TL’nin yüksek olduğu için ihaleye girmedikleri ortaya çıktı.

5 milyon TL’yi yüksek bulan firmalara nazaran OPET ise, ihalede 6 milyon TL teklif verdi. Ardından devreye Mustafa Yılmaz girdi ve yaptığı pazarlıklarla Antalyaspor’un ticari üniteler hariç sadece istasyon kirasından 9 Milyon 966 bin TL gelir elde etmesini sağladı.

Söz konusu ihalede elde edilen gelir tarihi olarak nitelendiriliyor.

Antalyasporum.com olarak ihaleye giren OPET’e ve ihalede Antalyaspor’un maksimum gelir elde etmesini sağlayan Mustafa Yılmaz’a teşekkür eder, kırmızı – beyazlı kulübün daha çok sabit gelir kaynakları elde etmesini umutla bekliyoruz..

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.