Tuğçe’ye milli takip

Genç kızlarda Türkiye şampiyonu, yıldız kızlarda ise Türkiye üçüncüsü olan 1207 Antalyaspor’un kalecisi Tuğçe Bayındır, her iki şampiyonanın Sakarya’daki finallerinde gösterdiği performansla bayan milli takım kurmaylarının dikkatini çekmeyi başardı.

Henüz 14 yaşında olan Tuğçe Bayındır, 1207 Antalyaspor’daki ilk yılında milli takım hocalarının yakın takibine girmiş olmanın heyecanını yaşıyor. Siyah-kırmızı-beyazlı takımın file bekçisi, kalesini ustaca korumasının yanı sıra sempatik hareketleriyle de ilgi odağı oldu.

ANTALYASPOR’DAN DESTEK
Tuğçe Bayındır, Antalyaspor U21 Takımı’nın kaleci antrenörü Cihat Ersuvar tarafından da özel olarak çalıştırılıyor. 1207 Antalyaspor Sportif Direktörü Hüseyin Türk, “Ülkemizin her alanda kaleci sıkıntısı çektiği bir dönemde Tuğçe gibilerin varlıkları büyük önem arzediyor. Antalyaspor Sportif Direktörü Ali Rıza Yılmaz ile U21 kaleci antrenörü Cihat Ersuver’e de destekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tuğçe Bayındır ise, Sakarya’daki başarısının özgüvenini arttırdığını, milli takıma yükselmek için daha fazla çalışacağını söyledi.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.