Tütüncü Antalyasporluları duygulandırdı

Tütüncü Antalyasporluları duygulandırdı

Antalya Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Av. Hakan Tütüncü’nün dün akşam saatlerinde Instagram hesabında paylaştığı gönderi Antalyaspor taraftarının hatıralarını canlandırırken, nostalji severlerin de beğeni ve takdirini topladı.

Antalyaspor’un ilk takım otobüsünü bulup onu restore ettiğini belirten Tütüncü ; “07 AS 047”  plakalı otobüste yaşanmışlıkları olan Antalya yerlisi dostları eşliğinde şu sözleri sarf etti : “Kepez Belediyesi olarak Antalyaspor’un ilk takım otobüsünü tarihin tozlu raflarından çıkarttık ve restore ettik. Çok yakında açacağımız “Nostaljik Otomobiller Müzesi’nde” hepiniz bu güzel otobüsü seyir ve ziyaret edebileceksiniz.”

Ayrıca Tütüncü ; Twitter hesabında paylaştığı gönderinin altına : “07 AS 047 Antalyaspor’un ilk takım otobüsü.. Dili olsa da konuşsa.. Ne hatıralar saklı onda. Onu bulduk, ilk günkü haliyle restore ettik. Bugün o efsane Antalyalı yolcularıyla Antalya caddeleriyle buluştu. Kaptanımız da, ilk şoförü Servet abiydi. Unutulmaz bir vakitti.” notunu düştü.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.