Ufuk Akyol imzaya sıcak bakmıyor

Ufuk Akyol imzaya sıcak bakmıyor

Dış transfer çalışmalarını 15 Eylül itibariyle tamamlayan ve 11 yeni ismi renklerine bağlayan Antalyaspor, sezon sonu sözleşmesini tamamlayacak isimlerle de masaya oturmaya devam ediyor. Akdeniz ekibi, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Bünyamin Balcı ile birlikte sezon sezonu serbest kalma hakkını elde edecek Veysel Sarı, Bünyamin Balcı, Bahadır Öztürk ve Ataberk Dadakdeniz ile anlaşma sağladı.

HENÜZ ANLAŞMA YOK

4 isimle resmi sözleşmeye imza atan Antalyaspor’un masaya oturduğu 5’inci isim ise sezon sonunda bonservisini eline alacak Ufuk Akyol oldu. 26 yaşındaki futbolcuyla resmi görüşmelere başlayan Akrep, henüz anlaşma sağlayamadı. Sözleşme uzatmaya sıcak bakmayan orta sahaya oyuncusu, imzaya ikna olmaması halinde sezon sonunda serbest kalacak.

4 SEZONU GERİDE BIRAKTI

2019-2020 sezonunda Fatih Karagümrük’ten transfer edilen Ufuk Akyol, o dönemde 5 yıllık imza atarken, sezon sonunda anlaşmasını tamamlayacak. Geride kalan 4 sezonda 83 kez Antalyaspor formasını sırtına geçiren Ufuk Akyol, 3 kez gol sevinci yaşayarak takımına skor katkısı sağladı. 6 haftası geride kalan 2023-2024 sezonunda ise Sivasspor ve Kayserispor maçlarında süre alan Ufuk Akyol, 135 dakika sahada kalırken skor katkısı veremedi.

7 İSİM DAHA SERBEST KALACAK

Kırmızı-Beyazlılarda sözleşme uzatmak için anlaşılan Veysel Sarı, Bahadır Öztürk ve Ataberk Dadakdeniz, henüz ikna olmayan Ufuk Akyol’un dışında 7 ismin daha anlaşması sezon sonunda tamamlanacak. Sam Larsson, Helton Leite, Ömer Toprak, Deni Milosevic, Sinan Gümüş, Naldo ve Berat Pınar yeni sözleşme imzalanmaması halinde sezon sonunda serbest kalacak. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.