Ümraniyespor maçına yoğun ilgi

Ümraniyespor maçına yoğun ilgi

Antalyaspor’da Ümraniyespor hazırlıkları tam gaz sürerken, yönetim taraftarı tribüne çekebilmek için büyük uğraş veriyor. Bilet fiyatları 7 liradan satışa çıkarılırken, batı ve doğu alt tribün biletlerinin tamamı satıldı.

Taraftarına güveniyor

Süper Lig’de mücadele eden Antalyaspor, cumartesi günü saat 19.00’da lig sonuncusu Ümraniyespor’u konuk edecek. Kritik maçın hazırlıklarını Futbol Sorumlusu Nuri Şahin yönetiminde sürdüren kırmızı beyazlı takımda, bütün planlar galibiyet üzerine yapılıyor. Ligde son 6 maçtır galip gelemeyen Akdeniz temsilcisi, taraftarının desteğiyle şeytanın bacağını kırmak istiyor. Antalyaspor yönetimi ise, galibiyet için harekete geçti.

Verdiğin sözleri unutma

Yönetim ilk olarak biletleri tribünlerin tamamında 7 liradan satışa sundu. Kulüp resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise, “Batı ve doğu alt tribün biletlerinin tamamı satılmıştır. Taraftarımızın yoğun desteği ve ilgisine teşekkür ederiz. Batı ve doğu üst tribünleri bugünden itibaren satışa açılmıştır. Unutma! Kendine, şehrine, takımına verdiğin sözleri unutma. Her zaman olduğu gibi evinde seni bekleyenlerin olduğunu unutma” denildi. (Akdeniz Manşet)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.