Veysel Sarı gözyaşlarını tutamadı

Veysel Sarı gözyaşlarını tutamadı

Fenerbahçe deplasmanında 3-2 kaybeden Antalyaspor’da takım kaptanı Veysel Sarı, maçın ardından yayıncı kuruluşa verdiği röportajda gözyaşlarını tutamadı. Trafik kazası sebebiyle yoğun bakımda olan ve yaşam mücadelesi veren Naldo’nun oğlu Davi’nin durumunun mental olarak kendilerini çok etkilediğini ifade eden Veysel Sarı, röportaj sırasında duygu dolu anlar yaşadı. Takım olarak zor bir hafta geçirdiklerini ifade eden deneyimli futbolcu, “Naldo’nun oğlu kaza geçirdi. Bundan çok etkilendik. Şu anda da hayat mücadelesi veriyor. Bundan çok etkilendik. Alacağımız puanları onlara armağan edecektik ama olmadı” sözlerine yer verdi.

“CESARETLİ OYNADIK”

Ortaya koyulan futbolla ilgili olarak da konuşan Veysel Sarı, iyi oynadıklarını ancak bunu sonuca yansıtamadıklarını söyledi. Son 5 dakikada maçı kaybettiklerine dikkat çeken deneyimli futbolcu, “Çok pozisyona girdik. Son 5 dakika haricinde oyunun kontrolü bizdeydi. Çok cesaretli oynadık. Burada cesaretli oynamak herkesin harcı değil. 5 haftadır iyi oynuyoruz ama ya yeniliyoruz ya berabere kalıyoruz. Bir yerde bu şanssızlık kırılacak. Bu maç olmadı ama önümüzdeki maçta olacağını düşünüyorum” diye belirtti. (Lider)

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.