Vodafone Park’ta olay çıkabilir!

Vodafone Park’ta olay çıkabilir!

Beşiktaş’ın Konyaspor ile oynadığı Süper Kupa maçının ardından Antalyaspor karşılaşmasını seyircisiz oynamasına yönelik cezaya itiraz etmesi sonuç bulmadı. Tahkim Kurulu’nun Beşiktaş’ın seyircisiz oynama cezasını onamasının ardından, siyah-beyazlı taraftarlar harekete geçti.

Sosyal medya üzerinden harekete geçen Beşiktaşlılar, Vodafone Park’ta buluşma kararı aldı.Bunun yanında Antalyaspor başkanı Ali Şafak Öztürk ve Antalyaspor teknik direktörü Rıza Çalımbay hakkında twitler atan Beşiktaşlılar,takımlarını desteklemek için İstanbul’a gidecek olan Antalyaspor taraftarlarına da sosyal medya üzerinden tehditlerde bulunmaya başladı. Profesyonel Disiplin Kurulu’nun kararına isyan eden, Tahkim Kurulu’nun kararıyla yıkım yaşayan Beşiktaşlılar,maç günü Dolmabahçe’ye gidecek.

Geçtiğimiz sezon transfer dönemlerinde Beşiktaş’ın adı Eto’o ile anılmış,Antalyaspor tesislerinin açılış töreninde Eto’o’nun “Antalyaspor’da kalıyorum” demesiyle transfer gerçekleşmemişti.Bunun üzerine sinirlenen Beşiktaş taraftarları kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sosyal medya hesaplarına saldırmışlardı.

Beşiktaş taraftarının aldığı bu kararla maç günü istenmeyen olayların yaşanabileceği iddia ediliyor.

 

 

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.