Yılmaz Vural kafa karıştırdı

Hasan Akıncıoğlu – Mehmet Özdilek döneminden sonra Antalyaspor’da görev alması için ismi sıkça gündeme gelen Yılmaz Vural kafa karıştırdı.

Antalyaspor camiası içerisinden ve dışarısından bir çok isim Yılmaz Vural’ın hem geçen sezon hem de bu sezon Antalyaspor’da görev alması için lobi faaliyetlerini yürüttüğü biliniyor ancak tecrübeli çalıştırıcı 2006-2007 sezonun sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve yönetim kurulu üyeleri ile kavgalı ayrılmış hatta ayrıldıktan sonrada karşılıklı ağır sözler söylendiği duyulmuştu.

Antalyaspor’un 2006-2007 sezonunda küme düşmesinin bir numaralı sorumlusu olarak gösterilen Yılmaz Vural’ın tekrar Antalyaspor’da görev alması o dönem ki yöneticiler ve Menderes Türel ile arasında geçen husumetin engel olduğu iddia ediliyordu.

Antalyaspor’un deplasmanda 1-1 sona eren Karşıyaka ile oynadığı ilk maçta Yılmaz Vural’ın tribünde yer aldığı görüldü. Ancak Vural’ın tribünde 2006-2007 sezonunda yönetim kurulunda yer alan Şefik Öz ve Murat Süğlün ile birlikte maç izlemesi kafaları karıştırdı. “Buzlar eridi mi? Vural geri mi dönüyor” sorusu akıllara geldi.

yilmaz-vural

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.