Yüzme ve voleybol şubesini kapatma, sonraki seçime liste çıkarma tehdidi!

Yüzme ve voleybol şubesini kapatma, sonraki seçime liste çıkarma tehdidi!

Antalyaspor A.Ş’nin 450 milyon TL borcu olmasına rağmen Dernek, Vakıf ve A.Ş’de yönetici olabilmek için kıyasıya mücadele var. Bunun da en büyük sebebi olarak Öztürk ailesinin tüm mali yükü üstlenmesi gösteriliyor.

Geçen hafta yapılan Antalyaspor A.Ş’nin yüzde 56 hissesine sahip olan Kulüp Derneği kongresinde de sıcak saatlerin yaşandığı ortaya çıktı.

Önceki dönem Nafız Tanır’ın isteği ile yönetime giren Alp Özel’in adı, son kongrede asil yönetim yerine denetime yazıldı.

Alp Özel’in buna kuvvetli şekilde itiraz ettiği, Nafiz Tanır’ın da Mustafa Yılmaz’a Alp Özel’i Asil yönetime yazılması için baskı kurmak istediği ortaya çıktı. Yılmaz’ın ise Nafız Tanır’a “Artık arama. Yönetim, denetim ve haysiyet listeleri belli oldu” diyerek taviz vermediği iddia edildi.

Alp Özel ise Antalyaspor Kulübü Derneği Denetim Kurulu’nda yer almayacağını söyleyerek rest çektiği camia içerisinde halen konuşuluyor.

Yüzme ve voleybol şubelerini yürüten Özel’in kongre öncesinde, “Yüzme ve voleybol şubelerini kapatacağım, ayrıca ilk seçimde liste çıkartacağım” dediği öne sürülüyor.

Antalyaspor yüzme branşının yılda 1 ile 2 milyon TL arasında gelir getiren bir branş olduğu bilinirken bugüne kadar kontrollerin sağlıksız yapıldığı da camia içinde yüksek sesle konuşuluyor.

Antalya ve Antalyaspor ile ilgili her türlü haber, bilgi, belgeyi antalyasporum.com@gmail.com eposta adresine gönderebilirsiniz.