Sabri Gülel futbolcuların yüzünü güldürdü

Sabri Gülel futbolcuların yüzünü güldürdü

Süper Lig’de kötü bir sezon geçiren ve mali olarak da sıkıntı yaşayan Antalyaspor’da başkanlık koltuğuna oturan Sabri Gülel, göreve gelir gelmez kollarını sıvadı. Futbolcuların 4, personelin ise 2 aylık alacağı bulunduğu iddia edilen Antalyaspor’da ilk iş olarak muhasebeden bilgi alan Gülel’in, önümüzdeki hafta cebinden önemli bir miktarda ödeme yapması bekleniyor.

“ADANA DEMİRSPOR MAÇI ÇOK ÖNEMLİ”

Göreve gelmesinin ardından futbolcular ve personelle toplantı yapan Sabri Gülel’in, ilk maçı olması sebebiyle Adana Demirspor karşılaşmasına büyük önem verdiği ve 3 puan istediği öğrenildi. Maaş konusunda kimseyi mağdur etmek istemediğini ve önümüzdeki hafta ödemelerin yapılacağını belirten Gülel’in, 2’şer aylık maaşların ödeneceği konusunda bilgi verdiği belirtildi.

YAKLAŞIK 80 MİLYON TL

Personel’e tüm alacaklarının ödeneceği bilgisini veren Sabri Gülel’in, futbolcularla yaptığı toplantıda ise ‘gereken yapılacak’ ifadelerini kullandığı öğrenildi. Futbolcuların 2 aylık maaş alacağının hesaplara yatırılması planlanırken, Sabri Gülel başkanlığındaki Antalyaspor’un kısa süre içerisinde yapması gereken toplam ödemenin yaklaşık 80 milyon TL’yi bulacağı öne sürüldü. (Lider)